Kurumsal

Turuncu İnşaat, konut ve proje yapımında uzmanlaşmış bir inşaat şirketidir. Müşterilerimiz için en son teknolojileri ve malzemeleri kullanarak müşterilerimiz için sağlam, güvenilir konutlar inşa ediyoruz.

Ekibimiz, inşaat sektöründe onlarca yıllık deneyime sahip yüksek vasıflı profesyonellerden oluşmaktadır. Amacımız, yeni evinizin keyfini yıllarca çıkarabilmeniz için size yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmaktır. Başarımızın müşterilerimizin memnuniyeti tarafından belirlendiğine inanıyoruz.

Misyonumuz

Turuncu İnşaat, müşterilerimize güzel, sağlam konutlar yaratmak misyonuyla kurulmuştur. Biz bir aile şirketiyiz ve 2008'den beri İzmir evleri inşa ediyoruz. Eviniz ve hayatınız için sağlam bir temel oluşturmanın tek yolunun çok çalışmak olduğuna inanıyoruz.

En iyi projelerin, sadece kullanılan malzemeler açısından değil, aynı zamanda arkasındaki insanlar açısından da sağlam bir temelle başlayan projeler olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, ekibimizin her üyesinin üzerinde çalıştığımız her projeye tam olarak yatırım yaptığından emin oluyoruz: çünkü taahhüt olmadan, bir evin olması gerektiği kadar uzun ömürlü olamayacağını düşünüyoruz.

2008 yılında kurulan Turuncu İnşaat, yaklaşık 15 yıldır Türkiye'de konut inşa ediyor. Biz, yalnızca mevcut olan en iyi malzemeleri kullanarak güzel ve sağlam konutlar yaratmaya kendini adamış bir aile şirketiyiz. Yaptığımız işten büyük gurur duyuyor, uzun yıllar verdiğimiz garanti ile projelerimizin arkasındayız.

Öncelikli odak noktamız, kendi evini inşa etmek isteyenler için kaliteli konut sağlamaktır, ancak aynı zamanda yeni konut projeleri veya ticari mülkler yaratmak isteyen geliştiricilerle de çalışıyoruz. Amacımız, her zaman sağlam ve güvenilir konutlar inşa etmektir.

İmalatçılıktan gelme üretim ruhuyla  kaliteli, sağlam tasarım ve yapıları  müşterilerinin hizmetine sunmayı ilke edinmiş ‘PROJELERİNİZDEKİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ’  sloganıyla bir çok projeye imzamızı atmış bulunmaktayız .

Vizyonumuz

TURUNCU  MÜHENDİSLİK & İNŞAAT, konusunda tecrübeli, dinamik ve çalışkan teknik kadrosuyla müşteri odaklı çalışan, sürdürebilir bir başarıyla pazar payını artırarak geleceğin sağlam ve güvenilir  yapı ve projelerinde söz sahibi, sektörünün tercih edilen bir firması olmayı hedeflemektedir. Doğayla uyumlu, depreme dayanıklı estetik ve güvenilir konutlar inşa ederek bu sektörde tercih edilen bir şirket olmak vizyonumuzdur.